Kamil Becla zwycięża w Mistrzostwach Polski, Mikołaj Wojnarski drugi

14 kwietnia 2024 roku w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Z sukcesami wystartowali w nich uczniowie naszej szkoły: Kamil Becla i Mikołaj Wojnarski reprezentujący klub LUKS Zieloni Łańcut.

👉 Kamil Becla – zwyciężył w kategorii wagowej do 59kg w grupie wiekowej juniorów do lat 18 – wynikiem 120kg.

👉Mikołaj Wojnar – wywalczył drugie miejsce w kategorii wagowej do 74kg w grupie wiekowej juniorów do lat 18 – wynikiem 100kg.

👉Ponadto Kamil Becla został sklasyfikowany na drugim miejscu w kategorii OPEN juniorów do lat 18 wynikiem 59.56 pkt. IPF.

👉Mistrzostwa Polski były zarazem kwalifikacją do Mistrzostw Europy Juniorów Turcja Stambuł (Sierpień 2024), w których dumnie nasz kraj będzie reprezentować Kamil.💪💪💪