III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Łańcuckiego w piłce siatkowej dziewcząt do lat 15

W dniu 22 maja br. w hali sportowej MOSiR Łańcut odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Łańcuckiego w piłce siatkowej dziewcząt do lat 15. Honorowy patronat nad turniejem objął Starosta Łańcucki Adam Krzysztoń oraz Starostwo Powiatowe w Łańcucie – Powiat Łańcucki.

👉 Celem głównym turnieju była popularyzacja piłki siatkowej oraz wyłonienie talentów siatkarskich wśród dziewcząt, które mogłyby kontynuować swoją karierę zawodniczą w klasie sportowej II LO w Łańcucie.

👉Współorganizatorami turnieju byli: MKS Paradiso Łańcut oraz II LO Łańcut

👉 Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn z Łańcuta, Świętoniowej, Markowej oraz Wólki Grodziskiej. Turniej rozegrano w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”, następnie odbyły się mecze półfinałowe i finałowe.

👉 Zwycięzcami turnieju zostały siatkarki drużyny 🥇MKS Paradiso Łańcut 1, następnie 🥈SP Świętoniowa 1, a na trzecim miejscu podium stanęły siatkarki z🥉 SP Wólki Grodziskiej.

👉Tuż za podium uplasowały się kolejno MKS Paradiso Łańcut 2, SP Świętoniowa 2, SP 2 Łańcut, SP Markowa i MKS Paradiso Łańcut 3.

👉 Nagrody dla najlepszych drużyn i zawodniczek w imieniu Starosty Łańcuckiego wręczył Pan Robert Kochman – Sekretarz Powiatu Łańcuckiego, Magdalena Dulęba – Prezes MKS Paradiso Łańcut oraz Dorota Grzesiak – Dyrektor II LO Łańcut.

👉 Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i do zobaczenia w kolejnej edycji turnieju.