Sukces naszych uczniów w powiatowym konkursie wiedzy prawnej

W dniu 5 czerwca w 2024 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Łańcucie odbył się Powiatowy konkurs z wiedzy prawnej Powiatu Łańcuckiego zorganizowany przez Fundację Rozwoju i Wsparcia „PASIEKA” i pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Łańcuckiego.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie Oliwia Ziaja (klasa 1e), Wojciech Rzepa (2a), Martyna Machowska (3d) i Oliwia Nyklewicz (3d).

Wszyscy uczestnicy byli świetnie przygotowani do zmagań konkursowych i wykazali się dużą znajomością zagadnień prawnych. Dwie uczennice naszej szkoły zostały laureatkami konkursu.

I miejsce zdobyła Oliwia Nyklewicz, III miejsce Oliwia Ziaja, tuż za podium uplasowała się Martyna Machowska.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe upominki od Starostwa Powiatowego w Łańcucie, a zwycięzca otrzymał nagrodę ufundowaną przez Fundację „Pasieka”.

Gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom.